A798V477M002APE003
Numer produktu DigiKey
399-A798V477M002APE003TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A798V477M002APE003CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A798V477M002APE003DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A798V477M002APE003
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
57 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 2 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 3mOhm 1000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A798V477M002APE003 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
11.69 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Pojemność
470 µF
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
2 V
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3mOhm