A798D477M2R5PTE006 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | A798D477M2R5PTE006 |
Opis | CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 99 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 470 µF 2.5 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 6mOhm 3000h przy 125°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Trwałość przy temperaturze 3000h przy 125°C |
Producent KEMET | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 6.46 A @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Typ Polimer | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Pojemność 470 µF | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±20% | Obudowa / skrzynia 2917 (7343 metryczne) |
Napięcie - znamionowe 2.5 V | Bazowy numer produktu |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 6mOhm |