A798D477M2R5PTE006
Numer produktu DigiKey
399-A798D477M2R5PTE006TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A798D477M2R5PTE006CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A798D477M2R5PTE006DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A798D477M2R5PTE006
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 2.5 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 6mOhm 3000h przy 125°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
6.46 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
470 µF
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6mOhm