A798D477M002PTE006
Numer produktu DigiKey
399-A798D477M002PTE006TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A798D477M002PTE006CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A798D477M002PTE006DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A798D477M002PTE006
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 2 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 6mOhm 3000h przy 125°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 125°C
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.46 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
470 µF
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Napięcie - znamionowe
2 V
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6mOhm