A783MW108M1ELAS011
Numer produktu DigiKey
399-A783MW108M1ELAS011TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A783MW108M1ELAS011CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A783MW108M1ELAS011DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A783MW108M1ELAS011
Opis
CAP ALU HYBRID 125C 25V 1,000UF
Szczegółowy opis
1000 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 11mOhm 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A783MW108M1ELAS011 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.6 A @ 100 Hz
4 A @ 100 kHz
Pojemność
1000 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
11mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C