A781MN107M1HLAV030
Numer produktu DigiKey
399-A781MN107M1HLAV030TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A781MN107M1HLAV030CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A781MN107M1HLAV030DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A781MN107M1HLAV030
Opis
CAP ALUM HYB 100UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 30mOhm 2000h przy 135°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A781MN107M1HLAV030 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Antywibracyjne
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.408 A @ 100 Hz
Typ
Hybrydowy
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.4 A @ 100 kHz
Pojemność
100 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 135°C