A780MS337M1VLAS020
Numer produktu DigiKey
399-A780MS337M1VLAS020TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780MS337M1VLAS020CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780MS337M1VLAS020DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780MS337M1VLAS020
Opis
CAP ALUM HYB 330UF 20% 35V SMD
Szczegółowy opis
330 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 20mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A780MS337M1VLAS020 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
880 mA @ 100 Hz
2.2 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C