A780MN277M1VLAS025
Numer produktu DigiKey
399-A780MN277M1VLAS025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780MN277M1VLAS025CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780MN277M1VLAS025DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780MN277M1VLAS025
Opis
CAP ALUM HYB 270UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 25mOhm 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A780MN277M1VLAS025 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
700 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.75 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
270 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C