A780KN157M1VLAS030
Numer produktu DigiKey
399-A780KN157M1VLAS030TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780KN157M1VLAS030CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780KN157M1VLAS030DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780KN157M1VLAS030
Opis
CAP ALUM HYB 150UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 30mOhm 4000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A780KN157M1VLAS030 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
620 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.55 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C