A780EN476M1HLAS050
Numer produktu DigiKey
399-A780EN476M1HLAS050TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A780EN476M1HLAS050CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A780EN476M1HLAS050DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A780EN476M1HLAS050
Opis
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 50mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
237.6 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.08 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C