A768MS157M1HLAV024
Numer produktu DigiKey
399-A768MS157M1HLAV024TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A768MS157M1HLAV024CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A768MS157M1HLAV024DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A768MS157M1HLAV024
Opis
CAP ALUM POLY 150UF 20% 50V SMD
Szczegółowy opis
150 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 24mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A768MS157M1HLAV024 Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Zastosowania
Motoryzacja
Seria
Funkcje
Antywibracyjne
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
107.5 mA @ 120 Hz
2.15 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,520" (13,20mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,425" x 0,406" (10,80mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
24mOhm
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C