A768KS227M1VLAE024
Numer produktu DigiKey
399-A768KS227M1VLAE024TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A768KS227M1VLAE024CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A768KS227M1VLAE024DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A768KS227M1VLAE024
Opis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD
Szczegółowy opis
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 24mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A768KS227M1VLAE024 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
100 mA @ 120 Hz
2 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Pojemność
220 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
24mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C