A768KE227M1DLAS029
Numer produktu DigiKey
399-A768KE227M1DLAS029TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A768KE227M1DLAS029CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A768KE227M1DLAS029DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A768KE227M1DLAS029
Opis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 20 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 29mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A768KE227M1DLAS029 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Motoryzacja
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
80 mA @ 120 Hz
1.6 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
20 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
29mOhm
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C