A768EB186M1HLAE048
Numer produktu DigiKey
399-A768EB186M1HLAE048TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A768EB186M1HLAE048CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A768EB186M1HLAE048DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A768EB186M1HLAE048
Opis
CAP ALUM POLY 18UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 48mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A768EB186M1HLAE048 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
55 mA @ 120 Hz
1.1 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Pojemność
18 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
48mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C