A767MU107M1JLAE028
Numer produktu DigiKey
399-15648-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15648-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-15648-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A767MU107M1JLAE028
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 28mOhm 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
A767MU107M1JLAE028 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
127.5 mA @ 120 Hz
2.55 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,508" (12,90mm)
Pojemność
100 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
28mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C