A766KE127M1CLAE027 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 500
Arkusz danych
120 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A766KE127M1CLAE027
Numer produktu DigiKey
399-A766KE127M1CLAE027TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A766KE127M1CLAE027CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A766KE127M1CLAE027DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A766KE127M1CLAE027
Opis
CAP ALUM POLY 120UF 20% 16V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A766KE127M1CLAE027 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
145 mA @ 120 Hz
2.9 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Pojemność
120 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
27mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C