A765BG227M0JLAE020
Numer produktu DigiKey
399-13667-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-13667-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-13667-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A765BG227M0JLAE020
Opis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 20mOhm 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A765BG227M0JLAE020 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
KEMET
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
135 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.7 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,287" (7,30mm)
Pojemność
220 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C