A759SZ826M2EAAE150
Numer produktu DigiKey
399-14163-ND
Producent
Numer produktu producenta
A759SZ826M2EAAE150
Opis
CAP ALUM POLY 82UF 20% 250V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 µF 250 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 150mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A759SZ826M2EAAE150 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
160 mA @ 120 Hz
3.2 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Pojemność
82 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,299" (33,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
250 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C