A759MS226M2AAAE045
Numer produktu DigiKey
399-16572-ND
Producent
Numer produktu producenta
A759MS226M2AAAE045
Opis
CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V TH
Szczegółowy opis
22 µF 100 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 45mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A759MS226M2AAAE045 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
115 mA @ 120 Hz
2.3 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
22 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
100 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
45mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C