A759MS186M2CAAE090
Numer produktu DigiKey
399-14161-ND
Producent
Numer produktu producenta
A759MS186M2CAAE090
Opis
CAP ALUM POLY 18UF 20% 160V TH
Szczegółowy opis
18 µF 160 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 90mOhm 2000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
A759MS186M2CAAE090 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
97.2 mA @ 120 Hz
1.944 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
18 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
160 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C