A759MS107M1HAAE031
Numer produktu DigiKey
399-16571-ND
Producent
Numer produktu producenta
A759MS107M1HAAE031
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 31mOhm 2000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A759MS107M1HAAE031 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
141.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.83 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
50 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
31mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C