A758BG106M1EAAE070
Numer produktu DigiKey
399-A758BG106M1EAAE070-ND
Producent
Numer produktu producenta
A758BG106M1EAAE070
Opis
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 70mOhm 5000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
A758BG106M1EAAE070 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
37.5 mA @ 120 Hz
750 mA @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C