A750KS477M1CDAE013
Numer produktu DigiKey
399-A750KS477M1CDAE013CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A750KS477M1CDAE013TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
A750KS477M1CDAE013
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 13mOhm 2000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
A750KS477M1CDAE013 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
205 mA @ 120 Hz
4.1 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
470 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
13mOhm