A700X157M010ATE015
Numer produktu DigiKey
399-11384-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-11384-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-11384-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A700X157M010ATE015
Opis
CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 15mOhm 2000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A700X157M010ATE015 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
3.9 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Pojemność
150 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm