A700X107M010ATE0102478 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 10mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A700X107M010ATE0102478
Numer produktu DigiKey
399-A700X107M010ATE0102478TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
A700X107M010ATE0102478
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10mOhm
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Pojemność
100 µF
Tolerancja
±20%