A700X107M010ATE010 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | A700X107M010ATE010 |
Opis | CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 10mOhm 2000h przy 125°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | A700X107M010ATE010 Modele |
Kategoria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Producent KEMET | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 4.7 A @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Typ Polimer | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Pojemność 100 µF | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - znamionowe 10 V | Obudowa / skrzynia 2917 (7343 metryczne) |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 10mOhm | Bazowy numer produktu |