A700V477M002RTE009
Numer produktu DigiKey
399-A700V477M002RTE009TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A700V477M002RTE009CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A700V477M002RTE009DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A700V477M002RTE009
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 2 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 9mOhm 5500h przy 125°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5500h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Rozprzęganie
Digi-Reel®
Funkcje
Silne drgania
5.5 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
Napięcie - znamionowe
2 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9mOhm