A700V476M006ATE0287280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
47 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 28mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A700V476M006ATE0287280
Numer produktu DigiKey
399-A700V476M006ATE0287280TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
A700V476M006ATE0287280
Opis
CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A700V476M006ATE0287280 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
28mOhm
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Pojemność
47 µF
Tolerancja
±20%