A700D566M010ATE015
Numer produktu DigiKey
399-A700D566M010ATE015TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A700D566M010ATE015CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A700D566M010ATE015DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A700D566M010ATE015
Opis
CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 15mOhm 2000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A700D566M010ATE015 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
4.1 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
56 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
10 V
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm