A700D477M002ATE006 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 µF 2 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 6mOhm 2000h przy 125°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A700D477M002ATE006
Numer produktu DigiKey
399-A700D477M002ATE006TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
A700D477M002ATE006
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A700D477M002ATE006 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.5 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
470 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
2 V
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6mOhm