SSL20-40SSB-020.0-B(B)
Numer produktu DigiKey
6256-SSL20-40SSB-020.0-B(B)-ND
Producent
Numer produktu producenta
SSL20-40SSB-020.0-B(B)
Opis
0.5MM PITCH, MICRO COAX CABLE AS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na kabel 0,656' (200,00mm, 7,87")
Kategoria
Raster - złącza
0,020" (0,50mm)
Producent
KEL USA
Długość
0,656' (200,00mm, 7,87")