RMC1/16K4324FTP
Numer produktu DigiKey
2315-RMC1/16K4324FTPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMC1/16K4324FTP
Opis
0603 4M32 1% LEAD FREE
Szczegółowy opis
4.32 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)