RMC1/16K2674DTP
Numer produktu DigiKey
2315-RMC1/16K2674DTPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMC1/16K2674DTP
Opis
RES 2.67M OHM 0.5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
2.67 MOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)