RMC1/16K2404FTP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Kamaya Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Kamaya Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
W magazynie: 455
Vishay Dale
Vishay Dale
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
YAGEO
Rohm Semiconductor
2.4 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMC1/16K2404FTP
Numer produktu DigiKey
2315-RMC1/16K2404FTPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMC1/16K2404FTP
Opis
RES 2.4M OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)