RMC1/16K1804FTP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Dale
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
YAGEO
Rohm Semiconductor
1.8 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMC1/16K1804FTP
Numer produktu DigiKey
2315-RMC1/16K1804FTPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMC1/16K1804FTP
Opis
RES 1.8M OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)