RMC1/10K5100DTP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
510 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMC1/10K5100DTP
Numer produktu DigiKey
2315-RMC1/10K5100DTPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMC1/10K5100DTP
Opis
RES 510 OHM 0.5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)