RMC1/10K1024FTP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Kamaya Inc.
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.02 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMC1/10K1024FTP
Numer produktu DigiKey
2315-RMC1/10K1024FTPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMC1/10K1024FTP
Opis
RESISTOR
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)