DM19FD911JO3RH
Numer produktu DigiKey
6520-DM19FD911JO3RH-ND
Producent
Simic
Numer produktu producenta
DM19FD911JO3RH
Opis
910 pF 5% 500V Mica Capacitor
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
910 pF Mica Kondensatory 500 V Promieniowe
Kategoria
Materiał dielektryczny
Mica
Producent
Simic
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,343" (8,70mm)
Pojemność
910 pF
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,630" x 0,189" (16,00mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
500 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)