PHDR-20VS
PHDR-20VS
PHDR-20VS
PHDR-20VS
Numer produktu DigiKey
455-1174-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHDR-20VS
Opis
CONN RCPT HSG 20POS 2.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Naturalne 0,079" (2,00mm)
Kategoria
Liczba rzędów
2
Prod.
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Kolor
Naturalne
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,079" (2,00mm)