ASVMSVM14K51
Numer produktu DigiKey
455-3108-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASVMSVM14K51
Opis
JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 2"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czarne 14 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Wtyk na wtyk Cyna 2,00" (50,80mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
14 AWG
Producent
JST Sales America Inc.
Wykończenie styku
Cyna
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba rzędów
1
Status części
Aktywny
Liczba żył
1
Końcówka styku
Wtyk na wtyk
Bazowy numer produktu
Długość
2,00" (50,80mm)