36FLZ-SM2-R-TB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla 36FLZ-SM2-R-TB jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
36FLZ-SM2-R-TB
Numer produktu DigiKey
455-36FLZ-SM2-R-TBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
36FLZ-SM2-R-TB
Opis
CONN FFC FPC TOP 36POS 0.5MM R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
36 pozycja FFC, FPC złącze Styki, górne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Kategoria
Funkcja blokady
Blokada przesuwna
Producent
JST Sales America Inc.
Typ końcówki kabla
Stożkowy
Seria
Materiał styku
Brąz fosforowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wykończenie styku
Cyna
Status części
Aktywny
Materiał obudowy
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Materiał aktuatora
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ złącza/styku
Styki, górne
Napięcie znamionowe
50V
Liczba pozycji
36
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Raster
0,020" (0,50mm)
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
0,5A
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Kolor obudowy
Szare
Wysokość nad płytką
0,079" (2,00mm)