QSCT251Q8R2C1GV001E
Numer produktu DigiKey
712-QSCT251Q8R2C1GV001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-QSCT251Q8R2C1GV001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-QSCT251Q8R2C1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QSCT251Q8R2C1GV001E
Opis
CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
8.2 pF ±0,25pF 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
QSCT251Q8R2C1GV001E Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,046" (1,17mm)