QSCT251Q330F1GV001E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
33 pF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QSCT251Q330F1GV001E
Numer produktu DigiKey
712-QSCT251Q330F1GV001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
QSCT251Q330F1GV001E
Opis
CAP CER 33PF 250V NP0 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QSCT251Q330F1GV001E Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,046" (1,17mm)