QSCT251Q1R5B1GV001E
Numer produktu DigiKey
712-QSCT251Q1R5B1GV001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-QSCT251Q1R5B1GV001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-QSCT251Q1R5B1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QSCT251Q1R5B1GV001E
Opis
CAP CER 1.5PF 250V NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 pF ±0,1pF 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QSCT251Q1R5B1GV001E Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, bardzo niski poziom ESR
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,046" (1,17mm)