QSCP251Q330F1GV001T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | QSCP251Q330F1GV001T |
Opis | CAP CER 33PF 250V NP0 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 33 pF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | QSCP251Q330F1GV001T Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Tolerancja ±1% | Rozmiar / wymiar 0,062" x 0,032" (1,57mm x 0,81mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,035" (0,89mm) |