QSCP251Q2R2C1GV001T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Johanson Technology Inc.
W magazynie: 32 721
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
2.2 pF ±0,25pF 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QSCP251Q2R2C1GV001T
Numer produktu DigiKey
712-QSCP251Q2R2C1GV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
QSCP251Q2R2C1GV001T
Opis
CAP CER 2.2PF 250V NP0 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
QSCP251Q2R2C1GV001T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,062" x 0,032" (1,57mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,89mm)