QSCP251Q200G1GV001T
Numer produktu DigiKey
712-QSCP251Q200G1GV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-QSCP251Q200G1GV001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-QSCP251Q200G1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QSCP251Q200G1GV001T
Opis
CAP CER 20PF 250V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
20 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
QSCP251Q200G1GV001T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,062" x 0,032" (1,57mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,89mm)