QSCP251Q200F1GV001T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 389
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 23 900
Arkusz danych
20 pF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QSCP251Q200F1GV001T
Numer produktu DigiKey
712-QSCP251Q200F1GV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
QSCP251Q200F1GV001T
Opis
CAP CER 20PF 250V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
QSCP251Q200F1GV001T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, bardzo niski poziom ESR
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,062" x 0,032" (1,57mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,89mm)