QSCF500Q6R8D1GV001T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Johanson Technology Inc.
W magazynie: 69 339
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 27 595
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
Udoskonalony
KEMET
6.8 pF ±0,5pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QSCF500Q6R8D1GV001T
Numer produktu DigiKey
712-QSCF500Q6R8D1GV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
QSCF500Q6R8D1GV001T
Opis
CAP CER 6.8PF 50V NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
QSCF500Q6R8D1GV001T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±0,5pF
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)