QSCF500Q2R4A1GV001T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Johanson Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 318
Arkusz danych
KYOCERA AVX
2.4 pF ±0,05pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QSCF500Q2R4A1GV001T
Numer produktu DigiKey
712-QSCF500Q2R4A1GV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
QSCF500Q2R4A1GV001T
Opis
CAP CER 2.4PF 50V NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
QSCF500Q2R4A1GV001T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±0,05pF
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)